افزودن محصول جدید در ووکامرس,کتاب دقیقه نود

با سلام

امروز میخواهیم آموزش افزودن محصول جدید در ووکامرس را به شما عزیزان  آموزش دهیم که با این کار می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید و در دنیای مجازی به راحتی از سایت خود کسب در آمد کنید. با افزودن محصولات جدید و متنوع در سایت خود ( البته سایت ووکامرسی خود 😀 ) می توانید یک سایت پر درآمد مانند آمازون داشته باشید. اکنون آموزش مان را شروع می کنیم :

 

1

خب حالا باید به قسمت محصولات > افزودن محصول کلیک کنید تا صفحه ای مانند زیر نمایان شود .

2

 

در تصویر بالا باید در کادر زیر افزودن محصول جدید نام محصول خود و در کادر بزرگ زیر آن توضیحات کامل در محصول را بنویسید.

 

5

قسمت اطلاعات محصول از مهمترین بخش های آماده سازی یک محصول می باشد در آن شما با فعال کردن قسمت مجازی و قابل دانلود می توانید نوع محصول را انتخاب کنید که تنها فروش پستی باشد یا قابل دانلود هم باشند مانند کتاب های الکترونیکی. در آن کادر شما تنظیمات زیادی را می توانید انجام دهید که هر کدام یک توضیح داده می شود تا شما بتوانید به آسانی از آن استفاده کنید.

1.قسمت همگانی : در این قسمت شما می توانید شناسه محصول خود را وارد کنید و قیمت اصلی و قیمت فروش فوق العاده را هم وارد نمایید.

 

6

 

محصولات ساده قابل دانلود

با توجه به تصویر زیر تیک گزینه قابلیت دانلود را بزنید:


پس از فعال کردن قابلیت دانلود، حال به ادامه تنظیمات آن بپردازید:

فایل مورد نظر خود را آپلود کنید . پس از آپلود فایل یک آدرس به شما داده خواهد شد . طبق تصویر زیر ابتدا نام فایل و سپس آدرسی که در مرحله قبل به شما داده است را وارد نمائید.

همچنین می توانید با استفاده از دکمه ” انتخاب فایل” به صورت مستقیم فایل دلخواه خود را بارگذاری کنید .


اگر شما نیاز دارید چند فایل را ایجاد کنید با کلیک بر روی «افزودن فایل» دیگر فایل های خود را نیز وارد نمائید. اما اگر می خواهید چند فایل را در یک لینک جای دهید آن ها را در حالت فشرده (zip) آپلود نمائید.

در بخش محدودیت دانلود اگر می خواهید فایل در حالت نامحدود دانلود شود آن قسمت را خالی بگذارید در غیر اینصورت تعداد دفعات مجاز دانلود را وارد نمائید.

2. در قسمت انبار : شما با فعال کردن این قسمت می توانید مشخص کنید که تعداد محصول در انبار چند تا است تا از خرید بیش از حد یک محصول جلوگیری کنید و شرمنده مشتریانتان نشوید 😀

 

7

 

3. در قسمت حمل و نقل : قسمت حمل و نقل شما می توانید وزن و طول و عرض محصول خود را بر حسب واحد انتخابی در مرجله نصب ووکامرس وارد کنید تا در جدول خصوصیات محصول نمایش داده شود.

 

8

 

۴. محصولات مرتبط : شما با این قسمت می توانید نوع گروه بندی محصول و محصولات شبیه به این محصول جدید و محصولاتی که دوست دارید به آن های که از سایت تان بازدید یا خرید فراوان دارند را پیشنهاد بدهید از قسمت پیشنهاد خرید بهتر استفاده کنید.

 

افزودن محصول جدید در ووکامرسکتاب دقیقه نود

 

5. ویژگی ها : شما در قسمت ویژگی ها می توانید ویژگی های محصول خود را برای مشتری های خود قرار دهید. ویژگی هایی مثل سیستم عامل ، نوع شبکه های ارتباطی ، بو ، طعم و یا هر چیز دیگری…

 

افزودن محصول جدید در ووکامرسکتاب دقیقه نود

 

6. در قسمت پیشرفته شما می توانید با یادداشتی برای محصول خود قرار دهید ومنوی سفارش هم می  توانید تعداد آن سفارش های مشتری های تان را قرار دهید و با فعال کردن نقد و بررسی می توانید به کاربران خود اجازه نظر دهی در مورد محصول را بدهید.

افزودن محصول جدید در ووکامرس کتاب دقیقه نود

در قسمت بالا باید یک توضیحی کوتاه در مورد محصول خود بدهید.

افزودن محصول جدید در ووکامرسکتاب دقیقه نود

باید برای بازدید یا خرید بیشتر محصول برچسب محصول را کامل کنید بعد از برچسب محصولات تصویر محصول گزینش نگاره محصول کلیک کرده و عکس محصول را قرار می دهید و در قسمت زیر آن گالری محصول بر روی افزودن گالری تصاویر محصول کلیک کرده و عکس های دیگر از محصول را قرار  می دهید  و بعد از آن باید دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید یا اگر هنوز دسته بندی ندارد بر روی گزینه افزودن دسته محصول جدید کلیک کنید و دسته جدید بسازید و بعد بر روی انتشار کلیک کنید تا در سایت شما نمایش داده شود.

امیدوارم از این مطلب استفاده لازم را ببرید 🙂 شاد و پیروز باشید

افزودن محصول جدید در ووکامرسکتاب دقیقه نود